Archiwalna Strona Zaproszenie na spotkanie informacyjno-doradcze - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-doradcze

DODANO: 2014-10-22 08:46:25

Szanowni Państwo!
W związku z rozpoczęciem realizacji przez Państwowy Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych projektu systemowego „Ramowe wytyczne w zakresie projektowania obiektów, pomieszczeń oraz przystosowania stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych o specyficznych potrzebach” w ramach PO KL 2007-2013, pragniemy zaprosić Państwa przedstawiciela na spotkanie informacyjno – doradcze, które odbędzie się w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Wojska Polskiego 16 w Pruszczu Gdańskim, w dniu 20 listopada br.  o godz. 11:00.

Spotkanie adresowane jest do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych problematyką dostępności środowiska pracy dla osób niepełnosprawnych. W związku z powyższym, zapraszamy przedstawicieli pracodawców, zatrudniających bądź zainteresowanych zatrudnianiem osób niepełnosprawnych, specjalistów ds. BHP, Inspektorów Państwowej Inspekcji Pracy, organizacje pozarządowe działające na rzecz osób niepełnosprawnych, lekarzy medycyny pracy, doradców zawodowych oraz przedstawicieli Starosty, Powiatowego Urzędu Pracy, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, itp.

Ogólnopolska kampania informacyjno – promocyjna (Internet, radio, TV, prasa, inne) jak również utworzenie Punktów Informacyjno – Doradczych, (w oparciu o struktury wojewódzkich oddziałów PFRON), zakłada dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców zainteresowanych dostosowaniem miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnościami.
        Kampania ma na celu podniesienie wiedzy środowiska zawodowego osób z niepełnosprawnościami z zakresu projektowania obiektów, pomieszczeń oraz przystosowania stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych o specyficznych potrzebach.

Szczegółowe informacje na stronie dotyczące projektu możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: www.pfron.org.pl

Proszę o potwierdzenie do dnia 17 listopada 2014  chęci przybycia  na adres: pcpr@powiat-gdanski.pl  lub telefonicznie 58 773 20 86 wew. 14.

W związku z bardzo ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w spotkaniu może zadecydować kolejność zgłoszeń.

W razie pytań proszę o kontakt:
Anna Kwiecińska
Tel. 58 773 20 86 wew. 14