Archiwalna Strona Zaproszenie na zajęcia korekcyjno-edukacyjne - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

Zaproszenie na zajęcia korekcyjno-edukacyjne

DODANO: 2014-09-24 08:07:34

Zaproszenie na zajęcia korekcyjno-edukacyjne

W dniu 9 października 2014 r. o godzinie 16.00 w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim, przy ulicy Wojska Polskiego 16, odbędą się pierwsze z cyklu 10 grupowych zajęć korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie.
    Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach osoby zobowiązane przez Sąd, Prokuraturę, Zespoły Interdyscyplinarne i kuratorów oraz osoby zgłaszające się dobrowolnie w poszukiwaniu szansy na wewnętrzną przemianę i odbudowanie związku w oparciu o partnerstwo i wzajemny szacunek.
    Zajęcia są bezpłatne, a uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ich odbyciu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 58 773 20 85.