Archiwalna Strona KOMUNIKAT - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

DODANO: 2014-09-02 09:16:51

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim informuje, że limit środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  przeznaczony na  dofinansowanie do sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego  i środków pomocniczych w roku 2014 został wyczerpany.

W związku z powyższym informujemy, że każdy nowo złożony wniosek wraz z fakturą będzie rozpatrzony negatywnie z powodu braku środków finansowych. ( W opinii Biura Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych nie jest możliwe tworzenie kolejek wniosków składanych do PCPR, oczekujących na dofinansowanie).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr
tel. 58 773 20 85 wew. 14