Archiwalna Strona Dofinansowanie do organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki dla osób niepełnosprawnych - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

DODANO: 2013-10-26 21:29:36

Informujemy, że 30 listopada 2013 br. upływa termin składania wniosków o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację zadań w 2014 roku:

• sport, kultura, rekreacja i turystyka– dla osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej działających na rzecz osób niepełnosprawnych;
  • zaopatrzenie w sprzęt rehabilitacyjny – dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej niedziałających na rzecz osób niepełnosprawnych.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej w zakładce niepełnosprawni – rehabilitacja społeczna

Wnioski można pobrać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim  – pokój nr 3 lub na stronie internetowej Centrum www.pcpr.powiat-gdanski.pl w zakładce druki  do pobrania.