Archiwalna Strona Dofinansowanie ze środków PFRON do organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki dla osób niepełnosprawnych na rok 2022 - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

DODANO: 2021-11-11 20:41:21

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim , jak co roku zaprasza osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, prowadzące działalność na rzecz osób niepełnosprawnych przez okres co najmniej 2 lat przed złożeniem wniosku, do skorzystania z dofinansowania Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych do organizacji wydarzeń z zakresu sportu, kultury, rekreacji i turystyki dla osób niepełnosprawnych.

W celu ubiegania się o dofinansowanie prosimy o złożenie wniosku wraz z wymaganymi załącznikami w nieprzekraczalnym terminie 30 listopada 2021 roku.

Druk wniosku pdf  word

W związku z panującą pandemią dokumenty prosimy pozostawić w skrzynce umieszczonej przy wejściu do PCPR z prawej strony budynku lub prosimy o wysłanie pocztą tradycyjną.

Skrzynka została umieszczona przy wejściu do PCPR z prawej strony budynku. Prosimy o pozostawianie korespondencji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 14:00 .W przypadku konieczności pozostawienia większej liczby dokumentów, które nie zmieszczą się do skrzynki prosimy o kontakt pod nr 58 / 773 20 85
W celu lepszej komunikacji prosimy o dołączenie do przekazywanej korespondencji kontaktowego numeru telefonu. Za pisma pozostawione w innych godzinach lub dniach Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie  nie bierze odpowiedzialności.

Ponadto od 10.11.2021 r. Wniosek w formie elektronicznej można składać w portalu SOW https://sow.pfron.org.pl/  wraz z załącznikami. Więcej  informacji na temat ww. dofinansowania  można  uzyskać pod nr telefonu 58/ 773-20-85/86 wew. 216 – dział PFRON