Archiwalna Strona Nierozstrzygnięty konkurs na placówkę opiekuńczo – wychowawczej typu socjalizacyjnego dla 14 wychowanków, w tym z 4 miejscami interwencyjnymi - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

DODANO: 2021-09-30 09:50:44

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim informuje, że zgodnie z  Uchwałą nr 452/2021 z dnia 27 sierpnia 2021 roku Zarządu Powiatu Gdańskiego w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert dla podmiotów uprawnionych na powierzenie realizacji w okresie od dnia 01.10.2021r. do dnia 31.08.2023r, zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej – prowadzenie placówki opiekuńczo wychowawczej typu socjalizacyjnego dla 14 wychowanków , w tym z 4 miejscami interwencyjnymi z możliwością przedłużenia umowy o kolejne 24 miesiące  nie wpłynęła żadna oferta dotycząca ww. ogłoszenia, w związku z czym konkurs nie został rozstrzygnięty.