Archiwalna Strona Otwarty konkurs ofert na prowadzenie placówki opiekuńczo – wychowawczej typu socjalizacyjnego z miejscami interwencyjnymi - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

DODANO: 2021-10-13 20:28:21

Zarząd Powiatu Gdańskiego w dniu 12 października 2021 roku ogłosił otwarty  konkurs ofert dla podmiotów uprawnionych na powierzenie realizacji w okresie od dnia 01.12.2021r. do dnia 31.08.2023r. zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej - prowadzenie placówki opiekuńczo-wychowawczej typu socjalizacyjnego dla 14 wychowanków, w tym z 4 miejscami interwencyjnymi, z możliwością przedłużenia umowy o kolejne 24 miesiące

Niezbędne dla wnioskodawców informacje dotyczące konkursu: rodzaj zadania, wysokość przeznaczonych środków, warunki ich przyznawania, terminy składania ofert, tryb i kryteria stosowane przy wyborze ofert zostały zawarte w ogłoszeniu o konkursie.

Uchwała nr 472/2021 Zarządu Powiatu Gdańskiego z dnia 12 października 2021  o otwartym konkursie ofert .