Archiwalna Strona „ Każde dziecko potrzebuje miłości” - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

„ Każde dziecko potrzebuje miłości”

DODANO: 2021-11-06 20:19:47

Na terenie Powiatu Gdańskiego jest wiele dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się w swoim środowisku rodzinnym. Dla tych wszystkich dzieci największą szansę na szczęśliwe dzieciństwo daje rodzina zastępcza – namiastka własnego domu.

W związku z tym  Powiatowe  Centrum Pomocy Rodzinie  w Pruszczu Gdańskim poszukuje kandydatów na rodziny zastępcze, małżeństwa lub osoby samotne,  które zaopiekują się dziećmi, obdarzą je miłością i troską. Sprawią, że rodzina zastępcza stanie się dla nich bezpiecznym i spokojnym miejscem i domem, gdzie  dzięki opiekunom z otwartym sercem zapomną o doznanych krzywdach.

Wszystkim zainteresowanym rodzicielstwem zastępczym, w tym zawodowym, szczegółowych informacji udziela  pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim pod nr telefonu 58 773 20 85 wew. 112.