Archiwalna Strona Grupa wsparcia dla osób doświadczających przemocy w rodzinie - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

Grupa wsparcia dla osób doświadczających przemocy w rodzinie

DODANO: 2021-09-28 06:48:35

Jeżeli jesteś osoba doświadczającą przemocy w rodzinie i masz ochotę o tym porozmawiać to pracownicy Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie serdecznie zapraszają na nowy cykl spotkań grupy wsparcia. Warsztaty odbywają się cyklicznie w Rusocinie przy ul. Rataja 10.
Kolejne spotkanie już 5 października o godzinie 16.30 (zapisy oraz szczegółowe informacje pod nr telefonu: 58 691-19-36; 511-050-745)
Mamy nadzieję, że wiedza, akceptacja i uważność na siebie staną się filarami wspólnych spotkań
Przyjdź, jeśli chcesz pomilczeć i przyjdź, jeśli chcesz porozmawiać