Archiwalna Strona Życzenia dla Wolontariuszy - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

Życzenia dla Wolontariuszy

DODANO: 2018-12-05 00:00:00

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który przypada na 5 grudnia, to okazja do tego, by podziekować wszystkim osobom zaangażowanym w pracę społeczną, szczególnie za poświęcany czas przy nauce, dla dzieci z pieczy zastępczej.

Wszystkim naszym Wolontariuszom życzymy satysfakcji z bezinteresownej pracy na rzecz drugiej osoby oraz aby każdy dobry uczynek          i dobre słowo wracało do Was i dawało Wam siłę.