Archiwalna Strona Potrzebna pomoc dla osób poszkodowanych w pożarze w Cedrach Małych. - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

Potrzebna pomoc dla osób poszkodowanych w pożarze w Cedrach Małych.

DODANO: 2015-04-17 21:57:28

Wójt Gminy Cedry Wielkie zwraca się z apelem o udzielenie pomocy dla dziesięciu rodzin poszkodowanych w wyniku pożaru jaki miał miejsce 16 kwietnia br. w miejscowości Cedry Małe przy ul. Wiślanej. Pożar strawił dorobek całego życia tych rodzin. W jednej chwili zostali pozbawieni dachu nad głową, podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku. Dlatego gorąco apeluję i proszę wszystkich, którzy chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem. Potrzebna jest odzież, artykuły codziennego użytku oraz meble. Wsparcia w formie rzeczowej można udzielać po uprzednim skontaktowaniu się z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Cedrach Wielkich pod nr telefonu (58) 683-66-01.
Pomoc finansową na odbudowę domu w Cedrach Małych można przekazać na rachunek bankowy o numerze: 95 8335 0003 0200 0114 2000 0350 z dopiskiem: „POGORZELCY CEDRY MAŁE”.
Za wszelką okazaną pomoc dziękujemy.