Archiwalna Strona AKUMULATOR SPOŁECZNY – zaproszenie na spotkanie - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

AKUMULATOR SPOŁECZNY – zaproszenie na spotkanie

DODANO: 2015-03-17 13:38:27

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć? AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!
Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.
Wszystkie osoby zainteresowane  udziałem w konkursie grantowym Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY  zapraszamy na spotkanie w dniu 23 marca o godzinie 14.30 do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim ( sala konferencyjna).
Spotkanie poprowadzi Antonina Paplińska, która w imieniu Regionalnego Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w Gdańsku udzieli szczegółowych informacji dotyczących konkursu i przygotowania wniosku.
Więcej informacji http://www.akumulatorspoleczny.pl/pl