ZAPYTANIE O CENĘ DOTYCZĄCE ŚWIADCZENIA USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim zaprasza do składania ofert na świadczenie w 2023r. usług psychologicznych

Pruszcz Gdański, dnia 28.12.2022

ZAPYTANIE O CENĘ

Nr sprawy PCPR/2410/05/2022

DOTYCZĄCE ŚWIADCZENIA USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH

1. Nazwa i adres zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim, ul. Raciborskiego 2a, 83-000 Pruszcz Gdański
  1. Tryb udzielania zamówienia: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w formie zapytania o cenę na podstawie art.2 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 11 września 2019 r Prawo zamówień publicznych ( tj. Dz.U z 2022 , poz. 1710 ze zm)
  1. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług psychologicznych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim w wymiarze nieprzekraczającym 60 h miesięcznie w okresie od 9.01.2023 do 29.12.2023r.
  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  1. udzielanie pomocy i wsparcia rodzinom zastępczym zawodowym, prowadzącym Rodzinne Domy Dziecka, niezawodowym, spokrewnionym oraz dzieciom przebywającym w tych rodzinach;
  2. przeprowadzanie badań psychologicznych oraz sporządzanie diagnoz psychofizycznych dzieciom i młodzieży przebywającym w rodzinach zastępczych;
  3. przeprowadzanie badań psychologicznych oraz sporządzanie diagnoz rodzinom zastępczym;
  4. przeprowadzanie badań psychologicznych  oraz sporządzanie diagnoz kandydatom do pełnienia funkcji rodziny zastępczej;
  5. udziału w zespołach ds. okresowej oceny sytuacji dziecka przebywającego w pieczy zastępczej;
  6. zapewnianie pomocy psychologicznej osobom usamodzielnianym;
  7. sporządzanie opinii dot.  zgłaszanego do adopcji dziecka, .
  8. dokumentowanie wykonywanych zadań.
  1. Termin realizacji zamówienia:  9.01.2023 – 29.12.2023r.
  1. Forma zatrudnienia: umowa cywilnoprawna ( umowa zlecenie) lub umowa z podmiotem prowadzącym działalność gospodarczą.
  1. Wymagania niezbędne:
  1. obywatelstwo polskie,
  2. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  3. wykształcenie  wyższe magisterskie na kierunku psychologia,
  4. co najmniej 2 letni staż pracy na stanowisku psychologa,
  5. co najmniej 2-letnie doświadczenie w poradnictwie rodzinnym,
  6. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  7. brak karalności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  1. Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem pracy:
  1. doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa, zwłaszcza w pracy z dzieckiem i rodziną.
  2. dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,
  3. umiejętność pracy w zespole,
  4. znajomość ustawy z dnia 9 czerwca 2011 o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
  5. mile widziane posiadanie prawo jazdy kategorii B.
  1. Kryterium oceny ofert:

Zamawiający informuje, że zamówienie zostanie udzielone wykonawcy , który po spełnieniu wszystkich niezbędnych wymagań zaoferuje najniższa cenę brutto.

1. Inne istotne warunki zamówienia:

Wykonawca usługi będzie wykonywał czynności w godzinach ustalonych w porozumieniu ze zleceniodawcą.

1. Wymagane dokumenty:
  1. Formularz ofertowy,
  2. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  3. kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy (świadectwa pracy),
  4. inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
  5.  oświadczenie kandydata złożone pod odpowiedzialnością karną, zgodnie z art. 233Kodeksu Karnego:

- o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,

- o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,

- o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach składanych wraz z ofertą.

1. Sposób przygotowania oferty:

Wymagane dokumenty wymienione powyżej, muszą być opatrzone datą i podpisane własnoręcznie przez oferenta, w przypadku kopii dokumentów wymagane jest poświadczenie przez oferenta zgodności z oryginałem na każdej ze stron dokumentu, zamieszczenie daty i złożenie jego podpisu.

1. Miejsce i termin złożenia oferty:

Wymagane dokumenty należy składać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim, ul. prof. M. Raciborskiego 2a w kopercie z dopiskiem „Oferta na świadczenie usług psychologicznych” w nieprzekraczalnym terminie do 5 stycznia 2023 do godz. 10.00.

W przypadku ofert przesyłanych pocztą należy uwzględnić czas dojścia przesyłki pocztowej w terminie określonym w zapytaniu . Oferty, które wpłyną do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Oferty przesłane pocztą elektroniczna nie będą rozpatrywane. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 5 stycznia 2023 o godz. 10.30 w siedzibie Zamawiającego.

1. Unieważnienie postępowania:

Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.

1. Osoba uprawniona do porozumiewania się z oferentami:

Osoba upoważniona do porozumiewania się z oferentami w zakresie spraw formalnych oraz w zakresie przedmiotu zamówienia – Marek Hojczyk 58 7732085 wew.217.

1. Ogłoszenie wyników postępowania:

Wykonawca najkorzystniejszej oferty zostanie poinformowany telefonicznie.

1. Wykaz załączników do niniejszego zapytania:
  1. załącznik nr 1 – formularz oferty
  2. załącznik nr 2 oświadczenie osoby do celów weryfikacji w rejestrze sprawców przestępstw na tle seksualnym,
  3. załącznik nr 3 -  wzór umowy zlecenia.

Ogłoszenie - zapytanie o cenę