Archiwalna Strona Pomoc psychologiczna dla dzieci z Ukrainy - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

Pomoc psychologiczna dla dzieci z Ukrainy

DODANO: 2022-03-16 06:39:42

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim serdecznie zaprasza rodziców z dziećmi, którzy przyjechali z Ukrainy na konsultacje  i zajęcia z psychologiem posługującym się biegle językiem ukraińskim i polskim.

Dyżury psychologa w każdy wtorek w godzinach od 16 do 19 w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim, ul. prof. Mariana Raciborskiego 2a

Zapisy na konsultacje i zajęcia przyjmowane są telefonicznie  58 773 20 85/86 w godzinach pracy PCPR.