Aktualności

Wyróżnienie „Białej Wstążki” dla Pana Marka Hojczyka

DODANO: 12-12-2014

W dniu 8 grudnia 2014 r w Warszawie, w Teatrze Kamienica odbyła się uroczysta Gala V edycji Konkursu „Wyróżnienie Białej Wstążki” .  Konkurs organizowany jest przez Fundację Centrum Praw Kobiet i Fundację Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier” i ma na celu  wybór mężczyzn, którzy w szczególny sposób zasłużyli się pomagając kobietom, reagując na wszelkie formy przemocy i dyskryminacji . Laureatem może zostać osoba, która jest rzeczywistym partnerem kobiet i konsekwentnie przeciwstawia się stosowaniu wobec nich przemocy we wszystkich aspektach życia.    

 Jest nam szczególnie  miło poinformować, że wśród  tegorocznych laureatów jest   Kierownik Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Rusocinie Pan Marek Hojczyk , który został wyróżniony „Białą Wstążką” w kategorii Instytucje i organizacje pomocowe.

czytaj więcej » Wyróżnienie „Białej Wstążki” dla Pana Marka Hojczyka

Dyżur przedstawiciela Stowarzyszenia "Nasz Autyzm"

DODANO: 19-11-2014


W poniedziałek  1 grudnia 2014  r. od godziny 16.30 do 18.00 w  Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim  przedstawiciel  Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Na Rzecz Osób Z Autyzmem „ Nasz Autyzm”, będzie do dyspozycji  wszystkich osób zainteresowanych współpracą.

czytaj więcej » Dyżur przedstawiciela Stowarzyszenia "Nasz Autyzm"

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-doradcze

DODANO: 22-10-2014

Szanowni Państwo!
W związku z rozpoczęciem realizacji przez Państwowy Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych projektu systemowego „Ramowe wytyczne w zakresie projektowania obiektów, pomieszczeń oraz przystosowania stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych o specyficznych potrzebach” w ramach PO KL 2007-2013, pragniemy zaprosić Państwa przedstawiciela na spotkanie informacyjno – doradcze, które odbędzie się w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Wojska Polskiego 16 w Pruszczu Gdańskim, w dniu 20 listopada br.  o godz. 11:00.

czytaj więcej » Zaproszenie na spotkanie informacyjno-doradcze

Zaproszenie na zajęcia korekcyjno-edukacyjne

DODANO: 24-09-2014

Zaproszenie na zajęcia korekcyjno-edukacyjne

    W dniu 9 października 2014 r. o godzinie 16.00 w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim, przy ulicy Wojska Polskiego 16, odbędą się pierwsze z cyklu 10 grupowych zajęć korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie.
    Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach osoby zobowiązane przez Sąd, Prokuraturę, Zespoły Interdyscyplinarne i kuratorów oraz osoby zgłaszające się dobrowolnie w poszukiwaniu szansy na wewnętrzną przemianę i odbudowanie związku w oparciu o partnerstwo i wzajemny szacunek.
    Zajęcia są bezpłatne, a uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ich odbyciu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 58 773 20 85.

czytaj więcej » Zaproszenie na zajęcia korekcyjno-edukacyjne

Ważna informacja

Poszukujemy kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do osobistej wizyty w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim. Udzielamy również informacji telefonicznie pod numerem:
58 773 20 85.

Niech każde dziecko znajdzie swój dom!